Company of Heroes: Tales of Valor je GOLD!

5. dubna 2009 v 19:05 | JohnClaimesh |  Novinky

COH-ToV je GOLD

Což znamená že hra je již hotova a je připravena jít k majitelům již 9.Dubna, což je čtvrtek, Zřejmě nastane obvyklá věc která se stává při vydávání herního hitu- veškeří fanoušci si najdou své obchody a obsadí ho jeste pred otevřením :D.

Novinky
Hlavní sou asi nové multiplayerové módy-
Panzer Krieg- Jedná se o jediný mód kde budou moci hráči používat "direct-fire" v multiplayeru, Vyberete si svuj tank a ovládáte ho, máte různé schopnosti a zvítězíte podobně jako u stylu Vítězných Bodů (VP), musíte obsedit body a čekat a ubránit je po určitý čas, poté nepřítel prohraje.
Causeway - Mód kde můžete se svými kamarády vyzkoušet jak dlouho přežijete čím dál více větší útoky pěchoty a tanků

Direct-Fire
Velmi vychytaná utilitka , která je v serii COH novinkou, zkráceně-schopnost pomocí které ovládáte hlaveň tanku, díky tomu máte větší šanci na přežití, bude použita v misích za tankové eso, a možná v singleplayerové verzi Causeway.
Díky tomuto se nebude stávat že tank zaměří družstvo rangerů a míto toho aby střílel do cápka s bazukou a střílí do puškaře se už stávat nebude, a budete si moc zaměřovat kam chcete :D, třeba i na prázdný barák.
Obrázek z výběru amerických tanků

Zajímavosti ToV:
Direct-Fire, Nepotřebuje základní COH (stejně jako u OF),Nové módy jako třeba PanzerKrieg (tanková válka), Můžete si nahradit stávající jednotky novými, můžete tak učinit, vyhráváním kampaní a hodnocených soubojů, za ty získáváte body a za ně zpřístupňujete nová vozidla.

Cena
Dle obchodů, Oficiální cena stanovena relicem je 30.00 Dolarů, avšak my ji můžeme pořídit již za necelých 500,-

Více informací-
www.coh.cz

Předchozí datadisky:
CoH-Opposing Fronts
CoH (základní hra)

Stránky Relicu
www.relic.com

Video z PanzerKrieg


Promiňte za kvalitu

Zdroj: PlanetCoH,CoH.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama