COH-ToV

2. prosince 2008 v 17:34 | Claimeshix
Relic oficiálně vydá ToV na jaře nového roku. Zde je rozhovor s vedoucím projektu


CO je TOV? Company of Heroes : Tales of Valor
Co bude obsahovat

obsáhne trojici kampaní - každá má trvat zhruba hodinu a půl - a hlavním lákadlem bude ta německá, v níž si zahrajete za slavné "Tankové eso" Michaela Wittmanna.

Vsuvka projevu Josefa Seppa k Michaelu Wittmanovi

("Byl to bojovník v každém směru, žil a dýchal bojem."
SS Obergruppenführer Josef "Sepp" Dietrich po Wittmannově smrti)


Svým způsobem půjde o mix RTS s prvky RPG, protože všechny mise tu absolvujete s jediným tankem o čtyřech vojácích. Ti budou mezi úrovněmi získávat vyšší dovednosti, přičemž na nejvyšší čtvrté skillové úrovni se naučí např. střílet výbušnými náboji, schovat se v kouři nebo tank ovládat hbitěji a zrychlit tím jeho jízdu.

A z jednotlivých misí se budou do dalších fází kampaně přenášet nejen zkušenosti, ale také získané bonusy: například povolenky k volání letecké podpory, extra munice za zabité nepřátele a další. Díky nově vbudovanému systému navíc protivník nebude mít globální povědomí o dění na mapě, ale bude se řídit jen tím, co uvidí posádky jeho tanků (tedy jako ve skutečnosti). Díky čemuž se k nepříteli budete moci např. přiblížit zpoza skalního převisu. A již zmiňovaná možnost tzv. přímé střelby se má vztahovat právě k německé kampani, kde budete moci hlaveň tanku sami ovládat a zaměřovat ručně.


ilustrační náhled německého preview

Co se týče dalšího obsahu, podle zahraničních redaktorů lze zapomenout na nové armády, scénáře nebo zbrusu nové jednotky (pod nimiž se ve skutečnosti prý skrývají obměněné modely/skiny) a brzo je i na upřesnění náplně dvou dalších kampaní. Ačkoliv hře má předcházet renderované intro z Leningradu, neznamená to automaticky, že si zahrajete za Rusy, o čemž ostatně pochybují i další zdroje a naopak mluví o zasazení dalšího dění do Normandie.

Již zmiňovaný nový multiplayerový mód Invasion pak má spočívat v obraně jedné vesnice proti stále početnějším vlnám nepřátel, vedle toho však přibude i nový skirmish s důrazem na kooperativní hru. Vývojáři prý mimochodem nevylepšovali ani herní engine Essence, stačili však kolegům našeptat, že v Company of Heroes 2 nebudou chybět Rusové a Italové a že již dříve oznámené COH Online bude skutečně určeno jen pro asijský trh.

Company of Heroes: Tales of Valor vyjde v březnu pro PC -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co se vám líbí na COH/COHOF

Grafika a Zvuk 14.3% (2)
Hratelnost 14.3% (2)
Fyzika 7.1% (1)
Všechno 50% (7)
Příběh 7.1% (1)
Reálnost 7.1% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama