COH

18. listopadu 2008 v 15:53 | Claimeshix |  Hry

Company of Heroes je 3D strategickou počítačovou hrou v reálném čase (RTS). Hra se odehrává v období 2. světové války s kampaní pro jednoho hráče za Spojence a ve hře více hráčů také za stranu Němců.
Na výběr je ve hře veškeré jednotky které vskutku v druhé světové válce v době vylodění v Normandii. Díky rozsáhlé misi se hráč dozví pár zajímavých věcí z historie.Hráči si mohou zahrát On-LINE nebo pouze proti počítači nebo projít rozsáhlou Kampaň obsahující 15 misí.Veškeré části hry byly tvořeny podle skutečných událostí z očí vojáka (jméno nebudu jmenovat).
V Datadisku pod názvem Oposing fronts se zjevují nové strany za které je možno hrát, Britové a Elitní Panzer divize. Mise za Brity budou obsahovat tažení do Caen za Jednotky Commonwealthu. Za Německou stranu si tentokrát budeme moci zahrát také Kampaň za Divizi Lehr v 8 misích obsahující operaci Market Garden. Pro některé hráče bude Market Garden přliš defensivní a Caen spíše více obtížný z důvodu vysoké úrovně obtížnosti a vychytralosti nepřítele. V datadisku je vylepšená fyzika a nabízí spousty cest jak hráč bude moci zvítězit, Dojem snad jenom kazí občasné chyby při přistávání kluzáků (viz.Velitelé)
Velitelé- Královské dělostřelectvo- Poskytne hráči mocnou výhodu při defensivě i ofensivě| Královští Commandos- Commandos které shazuje do bojiště kluzák a další výhody (Dobré pro ofensivní hráče)| Královští Ženisté- Mocné tanky Churchill a Mocné obrané pozice (lepší pro defensivně založené hráče)|

Hra je jako jedna z prvních real-time strategií ještě více zaměřena na realističnost včetně reálné fyziky, strachu a dalších prvků podobně jako Warhammer 40.000: Dawn of War.

Datadisky

Vzhledem k velké úspěšnosti byl hned po roce vydán datadisk s kampaní za Němce nebo britské spojence. viz.výše


Claimeshix, wikipedia, originální text


OSTATNÍ
stáhnout Meteor II
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co se vám líbí na COH/COHOF

Grafika a Zvuk 14.3% (2)
Hratelnost 14.3% (2)
Fyzika 7.1% (1)
Všechno 50% (7)
Příběh 7.1% (1)
Reálnost 7.1% (1)

Komentáře

1 Claimeshix Claimeshix | 19. listopadu 2008 v 13:41 | Reagovat

Jinak jsou k dispozici stránky o Strongholdu a COH na adrese www.wilkub.blog.cz

2 Claimeshix Claimeshix | 19. listopadu 2008 v 14:00 | Reagovat

Vypovídá zde o tom jak oblíbené sou tyto hry (tedy pro něj...)

původní stránky aliance ještě existují ale ruší se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama