Listopad 2008

COH

18. listopadu 2008 v 15:53 | Claimeshix |  Hry

Company of Heroes je 3D strategickou počítačovou hrou v reálném čase (RTS). Hra se odehrává v období 2. světové války s kampaní pro jednoho hráče za Spojence a ve hře více hráčů také za stranu Němců.
Na výběr je ve hře veškeré jednotky které vskutku v druhé světové válce v době vylodění v Normandii. Díky rozsáhlé misi se hráč dozví pár zajímavých věcí z historie.Hráči si mohou zahrát On-LINE nebo pouze proti počítači nebo projít rozsáhlou Kampaň obsahující 15 misí.Veškeré části hry byly tvořeny podle skutečných událostí z očí vojáka (jméno nebudu jmenovat).
V Datadisku pod názvem Oposing fronts se zjevují nové strany za které je možno hrát, Britové a Elitní Panzer divize. Mise za Brity budou obsahovat tažení do Caen za Jednotky Commonwealthu. Za Německou stranu si tentokrát budeme moci zahrát také Kampaň za Divizi Lehr v 8 misích obsahující operaci Market Garden. Pro některé hráče bude Market Garden přliš defensivní a Caen spíše více obtížný z důvodu vysoké úrovně obtížnosti a vychytralosti nepřítele. V datadisku je vylepšená fyzika a nabízí spousty cest jak hráč bude moci zvítězit, Dojem snad jenom kazí občasné chyby při přistávání kluzáků (viz.Velitelé)
Velitelé- Královské dělostřelectvo- Poskytne hráči mocnou výhodu při defensivě i ofensivě| Královští Commandos- Commandos které shazuje do bojiště kluzák a další výhody (Dobré pro ofensivní hráče)| Královští Ženisté- Mocné tanky Churchill a Mocné obrané pozice (lepší pro defensivně založené hráče)|

Hra je jako jedna z prvních real-time strategií ještě více zaměřena na realističnost včetně reálné fyziky, strachu a dalších prvků podobně jako Warhammer 40.000: Dawn of War.

Datadisky

Vzhledem k velké úspěšnosti byl hned po roce vydán datadisk s kampaní za Němce nebo britské spojence. viz.výše


Claimeshix, wikipedia, originální text


OSTATNÍ
stáhnout Meteor II

Meteor II Podpora

10. listopadu 2008 v 18:24 | Claimeshix
Server www.jbgames.com oslavuje vydání své 10 let staré hry ROD 3D, tudíš se naše stránka rozhodla distribuovat Neoficiálně Meteor II a Rod 3D a různe utility. Prvně prosím odpovězte Na anketu a poté klikněte na následující odkazy podle toho co chcete stáhnout. Dále stále chci říct že hledáme redaktory. hlaste se přes zprávu autorovi


A ti co umí anglicky se již na jbgames.com vyznají

Odkazy

1. listopadu 2008 v 19:45 | Claimeshix
Pár Odkazů


Claimeshix